Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Конкурсні фільми цьогорічного кінофестивалю «Молодість» можна буде дивитися онлайн»

22 серпня 2020 року, 19:04

Цьогорічний кінофестиваль «Молодість» надасть безкоштовний онлайн доступ до конкурсних стрічок. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив у відеозверненні до учасників та гостей на відкритті кінофестивалю.

«Сьогодні кінофестиваль «Молодість» – це один з найбільших кінофорумів Східної Європи. Дуже приємно, що до нас завітали гості з Німеччини, Швейцарії, Румунії, Польщі та Канади, США, Данії та багатьох інших країн. Цього року на фестивалі представлять 150 стрічок! Тож протягом найближчих семи днів на нас чекає багато емоцій та відкриттів», – сказав мер.

Він зауважив, що збільшується і географія фестивалю. Крім кінотеатру «Жовтень», фільми можна буде подивитися у Будинку кіно та під Аркою дружби народів.

І ще одне нововведення, зважаючи на нові реалії. Цього року фестиваль відбудеться із залученням онлайн-платформи. Де всі охочі зможуть безкоштовно дивитися конкурсні фільми онлайн. Також глядачі зможуть віддати голос за картину, що сподобається. І почесну нагороду «Золотий Скіфський олень» отримають фільми та актори, які сподобаються найбільшій кількості шанувальників кіно.

«Мені дуже приємно, що все більше міжнародних подій – культурних, спортивних та інших – відбувається саме в Києві. Це підіймає престиж не тільки столиці, а й нашої держави в цілому. І ми, як столична влада, і надалі будемо надавати підтримку та сприяння в організації і проведенні таких важливих подій. Тож успіху цьогорічній «Молодості»! Нехай панує в Києві кіно!» – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua