Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Локдаун у столиці діятиме, по суті, для невакцинованих

30 жовтня 2021 року, 12:49

Локдаун, який столиця запроваджує з 1 листопада, діятиме, по суті, для невакцинованих людей. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі програми «Свобода Савіка Шустера» на телеканалі «Україна».

«Із 1 листопада столиця входить в «червону» зону. У Києві сьогодні дуже невтішна статистика. Щодня протягом останнього тижня помирали по 40-50 людей. Завтра вийде статистика, що за минулу добу в Києві померли 54 людини. Ситуація вкрай складна. І ми робимо все можливе, щоб зі столичного бюджету допомагати лікарям, мотивуючи їх. Закуповуємо кисень. У нас станом на сьогодні проблем із забезпеченням лікарень поки немає, – сказав Віталій Кличко. – Ситуація достатньо напружена, але, тим не менш, контрольована. І ми, всі разом, повинні працювати злагоджено. Ми розраховуємо на чітку взаємодію з поліцією. – Щоб контролювати дотримання ключових правил: і щодо проїзду в транспорті, і щодо відвідування різних закладів. Я хочу ще раз наголосити, що сьогодні локдаун в Києві буде діяти, по суті, для тих людей, які невакциновані», – наголосив мер Києва.

Разом з тим, він зазначив, що столиця сьогодні є лідером з вакцинації серед інших українських міст та областей. Всього від початку кампанії з вакцинації у столиці здійснено майже 2 млн 200 тис. щеплень.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]