Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Ми пам’ятаємо про жертв депортації кримськотатарського народу!»

18 травня 2019 року, 11:16

Українці пам’ятають про жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у Facebook.

«Сьогодні ми вшановуємо пам’ять жертв депортації кримськотатарського народу 1944 року. 75 років тому в цей день почалося виселення кримських татар з Криму до Середньої Азії та Уралу. За кілька днів радянська влада вивезла з рідних домівок майже 200 тисяч кримських татар і інших жителів Криму. Дорогою до заслання та протягом року знищили 30 тисяч людей! А потім – намагалися знищити історичну пам’ять про велику трагедію. Та ми пам`ятаємо! І ми шануємо пам’ять невинних жертв безжалісного тоталітаризму. І сьогодні ми переконані: в України немає іншого шляху, ніж рух до Європи. Немає іншого вибору, ніж демократичні європейські цінності. Бо там, де найвища цінність – людина і її права, не стається таких трагедій», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua