Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: Ми повинні пам’ятати і вшановувати пам’ять невинних жертв, що загинули в Бабиному Яру (+фото)

27 вересня 2021 року, 15:02

Мер Києва Віталій Кличко відвідав відкриття виставки «Зона відчуження», що присвячена пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру. Виставка розміщена на станції метро «Дорогожичі». Її авторами стали Джонатан Літтел – відомий американо-французький письменник, володар Гонкурівської премії за книгу «Благоволительки» та Антуан Дагата – французький фотограф, режисер, член агентства Magnum Photos, лауреат Niépce Prize.

«Бабин Яр – це страшний символ Голокосту, нелюдської жорстокості та ненависті. Про ці болючі і страшні сторінки історії треба згадувати не тільки напередодні трагічної дати, а пам’ятати кожного дня. Не замовчувати, як це робилося в радянські часи. Не заговорювати і не відводити погляд. Саме тому подібні виставки привертають увагу, нагадують усім, що тут сталося 80 років тому. І ми повинні пам’ятати і вшановувати пам’ять майже 100 тисяч невинних жертв, що загинули в Бабиному Яру. Тут знищили представників багатьох національностей. Серед них було багато дітей, жінок та літніх людей. Бабин Яр став одним із символів жахливого злочину нацистів проти людства», – наголосив Віталій Кличко.

На виставці, організованій Меморіальним центром Голокосту «Бабин Яр», представили 84 фотографії та 42 текстові панелі. Концепція розроблена таким чином, щоб надати сенс і значення місцевості Бабиного Яру відвідувачам, які приїжджають у цей район на метро. Приурочена виставка до 80–річчя трагедії Бабиного Яру.

Виставка триватиме з 27 вересня до 10 жовтня.

Відкриття виставки «Зона відчуження», що присвячена пам’яті жертв трагедії Бабиного Яру

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua