Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ми повинні ухвалити рішення про виділення земельних ділянок у Биківні родинам загиблих героїв Небесної сотні і паралімпійцям»

28 липня 2016 року, 10:43

Київрада сьогодні повинна ухвалити рішення про виділення земельних ділянок у Биківні родинам загиблих героїв Небесної сотні і столичним паралімпійцям. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на початку засідання Київради.

«Ми повинні ухвалити рішення про виділення земельних ділянок у Биківні родинам загиблих героїв Небесної сотні і нашим паралімпійцям. Йдеться про 40 ділянок», – зазначив Київський міський голова.

Він також відзначив, що у порядку денному сесії – важливе питання і щодо соціального захисту родин загиблих патріотів, киян-учасників АТО.

Крім того, поінформував міський голова, депутати Київради мають розглянути і ухвалити концепцію розвитку Центрів адміністративних послуг. «Щоб був єдиний підхід до створення і роботи ЦНАПів, кількість послуг, які вони надають, територіальне охоплення. Аби всім киянам було зручно і швидко отримувати необхідні довідки і документи», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]