Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ми повинні встановити у Києві головний прапор нашої держави і зробимо це»

12 грудня 2017 року, 14:30

Український прапор – це символ нашої держави, це її оберіг. І ми повинні встановити у Києві головний, найбільший прапор нашої держави. І плануємо це зробити до Дня Прапора у серпні 2018 році. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі радіо «Київ».

Віталій Кличко розповів, що багато їздить світом і бачить, як люди у різних країнах пишаються своїм національним прапором і презентують його.

«Приїжджаєш до США – на кожній будівлі, аеропорту, установі майорить великий державний прапор», – зауважив мер.

Він зазначив, що сьогодні дехто закидає, що мовляв замість встановлення флагштоку з прапором можна збудувати дитячі майданчики чи щось інше.

«Я хотів би, щоб люди не спекулювали на цю тему. Державний Прапор України є одним із символів держави, її оберегом, що сприяє національній єдності, консолідації суспільства, пробуджує почуття гордості за свою країну. Пам’ятаємо, як наші хлопці встановлювали український прапор на горі Карачун, пам’ятаємо синьо-жовті прапори, пробиті кулями і осколками, просякнуті кров’ю наших хлопців. За державний прапор і нашу державу  захисники України віддають своє життя сьогодні  на Сході країни. Тому не треба спекулювати – потрібен нам головний прапор нашої держави чи ні. Ми повинні встановити у Києві головний держаний прапор України», – наголосив Віталій Кличко.

Київський міський голова зазначив, що столична влада разом із фахівцями розглядала багато локацій, де би міг бути встановлений флагшток з найбільшим українським прапором, і зупинилися на території музею історії України у Другій Світовій війні, адже таке розташування дозволить побачити прапор з майже усіх куточків Києва.

Мер розповів, що флагшток буде сталевий висотою 75 м. А розмір прапору – 12,5 м х 19 м. Загальна вага металевої конструкції флагштоку становить 85 тон. Відкриття планують до Дня Прапору – 23 серпня 2018 року.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]