Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Ми зробимо все, щоб ситуацій, аналогічних випадку на Шулявському шляхопроводі, більше не трапилося»

03 березня 2017 року, 20:25

 

Столична влада зробить все можливе, щоб запобігти повторенню ситуації аналогічній випадку на Шулявському шляхопроводі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

Він наголосив, що оперативно буде здійснена ретельна перевірка всіх шляхопроводів і мостів Києва.

«І такі випадки, як це сталося на Шулявському шляхопроводі, не повинні повторитися. Не повинно бути загрози для мешканців Києва. Це пріоритет у нашій роботі», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва запевнив, що результати цієї перевірки будуть оприлюднені перед громадою столиці.

Віталій Кличко наголосив, що, на жаль, десятками років не вкладалися кошти у розвиток київської інфраструктури.

«І як наслідок – дороги розсипаються, бо вже в двічі-тричі перевищений термін їхньої експлуатації», – сказав мер Києва. За його словами, ремонт доріг має відбуватися кожних 8-10 років, натомість на деяких столичних дорогах асфальт не перекладався 30 і більше років.

«Аналогічна ситуація і з Шулявським шляхопроводом. Це наслідок того, що на ремонт не виділялися кошти», – додав Київський міський голова.

Окрім того, зауважив Віталій Кличко, було декілька пожеж МАФів, які були розміщені під мостом, що завдало значної шкоди технічному стану шляхопроводу.

«Один МАФ, який коштує 10-20 тисяч доларів, ставить під загрозу інфраструктурний об’єкт, що коштує мільярди! Це не лише небезпека для об’єктів, а небезпека для життя киян», – наголосив Віталій Кличко.

Мер нагадав, що дав розпорядження, щоб усі МАФи, які розташовані біля ключових інфраструктурних об’єктів, були демонтовані, оскільки таке їхнє розташування є порушенням правил безпеки.

Віталій Кличко також додав, що наразі працює експертна комісія, яка зробить додаткові висновки щодо даного об’єкту. При цьому він нагадав, що після обвалу на Шулявському шляхопроводі цілу ніч працювали експерти, проводився комплекс випробувань і були отримані висновки щодо можливості відновлення руху шляхопроводом для легкового автотранспорту та комунального транспорту. Окрім того, ширина проїзду шляхопроводом була зменшена на 70 см із обох боків.

Мер додав, що наприкінці цього року розпочнеться реконструкція розв’язки на Шулявському шляхопроводі. Віталій Кличко наголосив, що це буде трирівнева розв’язка, яка дозволить водіям  більш зручним шляхом добиратися з однієї вулиці на іншу.

«Це буде сучасний об’єкт», – запевнив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]