Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: На період воєнного стану паркування авто на вулицях столиці – безкоштовне

12 квітня 2022 року, 9:59

На період воєнного стану паркування авто на вулицях столиці – безкоштовне. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Хочу ще раз наголосити: на період воєнного стану паркування авто на вулицях столиці – безкоштовне. Не вірте і не платіть шахраям, які активізувалися, щоб скористатися ситуацією!  Якщо з вас вимагають гроші за паркування – викликайте поліцію!» – наголосив Віталій Кличко.

Він закликав столичних водіїв бути уважними, паркуючи авто на вулицях міста та не залишати машини у недозволених місцях і на смугах громадського транспорту.

«Евакуатори працюватимуть, але вони прибиратимуть тільки ті автівки, що заважатимуть проїзду транспорту, зокрема, громадського, автомобілям з гуманітарною допомогою, каретам швидкої та військовій техніці», – зазначив Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]