Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «На Поштовій площі не повинно бути будівель, які псуватимуть її зовнішній вигляд»

18 лютого 2016 року, 13:31

Проект реконструкції Поштової площі потрібно переглянути, щоб не було жодних забудов, які псують зовнішній вигляд площі. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції площі.

«Ми перебуваємо на Поштовій площі, де може вирости ще одна будівля. Громадськість ініціює перегляд проекту реконструкції Поштової. Сподіваюсь, ми знайдемо компроміс з інвестором. Адже тут і так передбачено під землею три поверхи торгового центру, цього достатньо, я вважаю», – зазначив Віталій Кличко.

Мер підкреслив, що дуже важливо зберегти відкритий простір на Поштовій площі, щоб кияни і туристи мали можливість милуватися панорамою Дніпра і схилів. «Поштову площу ми відкрили минулого року. Тут відпочивають багато людей. І наше завдання – щоб люди отримували задоволення від відпочинку, щоб їм було комфортно гуляти по площі, а не побудувати багато будівель і зробити бізнес-проект», – сказав Київський міський голова.

Після цього Віталій Кличко відвідав засідання Містобудівної ради, де розглядалося питання реконструкції Поштової площі. Київський міський голова наголосив, що ключове завдання столичної влади – щоб місто було комфортним і привабливим як для киян, так і для туристів. «Усі рішення ми приймаємо прозоро і відкрито. Я попередньо ознайомився з проектами реконструкції Поштової площі. У мене була дискусія на Поштовій з представником інвестора. Спочатку казали, що запроектована одноповерхова будівля, тепер вже – двоповерхова. Але двоповерхова будівля «закриватиме» площу. Тож треба розглянути питання щодо зменшення поверховості. На цьому наполягає громадськість, і дуже важливо враховувати її інтереси. Ми зібралися тут, щоби ухвалити консолідоване рішення», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер також виступив із пропозицією облаштувати поруч з Поштовою паркінг, «щоб набережна не перетворилася на парковку».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua