Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко на прикладі роботи системи відеоспостереження продемонстрував учням коледжу, чому не можна вдаватися до вандалізму та хуліганських дій (+відео)

15 листопада 2018 року, 16:09

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся зі студентами Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою.

Спочатку Віталій Кличко розповів про свою мотивацію в житті та в роботі, про зміни, що відбуваються в Києві та плани майбутніх перетворень. Про те, як добиватися своєї мрії.

«Мені є чим звітувати перед людьми, які очікують змін. Бо Київ змінюється, стає гарнішим і комфортнішим. Наше місто – це наш дім. І дбати про нього треба нам усім разом», – сказав мер.

Віталій Кличко зазначив, що приїхав саме у цей навчальний заклад не випадково. І повідомив, що двох учнів коледжу за камерами відеоспостереження, встановленими в місті, «вирахували», коли ті виривали світильники на огорожі Ботанічного саду ім. Академіка Фоміна на бульварі Шевченка. 

«На багатьох об’єктах столиці, зокрема, і біля ботанічного саду ми встановили камери відеоспостереження у рамках проекту «Безпечне місто». І от знайшли вандалів, які регулярно виривали світильники на огорожі Ботсаду. Ними виявилися двоє учнів вашого коледжу. Хочу наголосити, кожна людина, яка порушує закон повинна знати, що вона нестиме відповідальність», – сказав Віталій Кличко.

Із хлопцями, що паплюжили плафони, мер провів бесіду. І зазначив, що окрім адміністративної відповідальності, з виховною метою, вони повинні понести і відповідальність соціальну. 

«Я звертаюся до керівника навчального закладу, аби вас залучили до суспільно-корисних робіт. Я розраховую, що ви будете впорядковувати територію коледжу, прибирати взимку сніг біля вашого навчального закладу. А я приїду перевірю», – сказав Віталій Кличко.

Мер столиці продемонстрував присутнім на зустрічі учням відео з камер спостереження, на якому видно, як порушники «розправляються» зі світильниками. А також показав відеоролик про зміни, що відбуваються в місті. Віталій Кличко відповів на питання студентів та закликав їх долучатися до позитивних перетворень у Києві.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua