Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: На сьогодні в місті закриті на карантин 3 школи

05 жовтня 2020 року, 12:15

На сьогодні в місті закриті на карантин 3 школи – через випадки захворювання серед вчителів. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Ситуація в школах та дитячих садочках поки контрольована. На сьогодні в місті закриті на карантин 3 школи – через випадки захворювання серед вчителів. Іще одна школа відновила навчальний процес після карантину. Але значно збільшилась кількість класів, що відправили на самоізоляцію через хворобу учнів», – повідомив Віталій Кличко.

За його словами, на дистанційному навчанні перебуває 331 клас у 130-ти школах. 

Усього хворих на коронавірус школярів у Києві – 375. Також хворіють 259 педагогів – на 54 більше порівняно з минулою п’ятницею.

«У дитячих садочках – через виявлені випадки вірусу – тимчасово закрита 41 група у 36-ти садках. Два садочки у Деснянському районі зачинені на карантин.  Наповненість дітей у дитсадках – понад 53 відсотки», – зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua