Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко на відкритті Дня Європи: «В України немає іншого шляху, ніж рух до Європи» (+відео, фото)

18 травня 2019 року, 15:02

В України немає іншого шляху, ніж рух до Європи. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час відкриття Дня Європи в Україні, відзначення якого відбувається на Михайлівській площі у столиці. Також Віталій Кличко поспілкувався із послами країн-членів ЄС.

«Цього року День Європи присвячений 1000-літтю від початку правління великого Київського князя Ярослава Мудрого. Князя, який зробив великий внесок у консолідацію країн Європи. Насправді, Україна завжди була європейською – географічно, ментально. І українці довели, що готові боротися і покласти життя за своє європейське майбутнє. Довели і під час Революції гідності. І сьогодні – відбиваючи російську агресію, захищаючи незалежність і європейський вибір нашої країни», – зазначив Віталій Кличко.

Мер зауважив, що Київ утверджується як європейська столиця. За останніх два роки місто на високому рівні провело і міжнародний пісенний конкурс «Євробачення», і фінал Ліги чемпіонів УЄФА, і конференцію WBC, і чимало інших великих міжнародних заходів.

«До столиці України приїжджає все більше іноземних гостей, туристів. І всі вони в захваті від Києва та України!» – сказав Віталій Кличко.

Він подякувати європейським партнерам і друзям за підтримку європейських прагнень України, допомогу та віру в Українську державу.

«Нам ще багато чого треба зробити. Багато викликів, які треба подолати. Я як мер столиці роблю все, щоб Київ ставав європейською столицею – комфортнішою і гарнішою, безпечною і привабливою. І дуже вдячний усім, хто нам у цьому допомагає. Будувати школи та садки, ремонтувати дороги, оновлювати інфраструктуру, реконструювати парки і сквери. Київ змінюється і продовжить перетворення», – наголосив мер Києва.

Разом із тим, Віталій Кличко нагадав, що сьогодні – 75-та річниця великої трагедії – депортації кримських татар із Криму. Саме цього дня у 1944 році почалося виселення кримських татар із Криму до Середньої Азії та Уралу. Тоді дорогою заслання і в перший рік після депортації загинуло більше 30 тис. людей. 

Віталій Кличко зазначив, що в України немає іншого шляху, ніж європейський курс розвитку.

«В України немає іншого шляху, ніж рух до Європи. Немає іншого вибору, ніж демократичні європейські цінності. Бо там, де найвища цінність – людина і її права, не стається таких трагедій. Я переконаний: Україна буде членом європейської спільноти! Україна стане сильною і успішною державою! І зробити її такою повинні ми – всі разом!» – сказав Віталій Кличко.

День Європи на Михайлівській площі

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]