Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко на відкритті фонтану біля Оперного: «Ми робимо Київ містом парків і скверів, містом фонтанів»

23 серпня 2016 року, 21:25

Київський міський голова Віталій Кличко взяв участь у відкритті оновленого світло-музичного фонтану біля Національної опери.

«Сьогодні ми запускаємо світло-музичний фонтан біля Національної опери України. Його багато хто просто не помічав, адже він не працював понад 15 років. Я впевнений, що цей фонтан стане однією з візитівок центру нашої столиці і однозначно прикрасить площу біля Національної опери», - наголосив мер.

Віталій Кличко зазначив, що фонтан вдалося відновити спільними зусиллями міської влади та меценатів, небайдужих киян, які хочуть бачити наше місто гарним, сучасним і європейським.

«Дуже добре, що Київ стає містом парків, скверів, містом фонтанів. Наше ключове завдання - зробити так, щоб киянам і гостям нашого міста було комфортно», - зазначив мер у коментарі журналістам.

Репертуар музичного супроводу розробляли спільно з режисерами Національної опери. Однією з композицій фонтану стане Гімн України, під час виконання якого струмені фонтану підсвічуватимуть в жовто-блакитній гамі кольорів. Освітлення світлодіодне - 32 млн кольорів, які можуть змінюватися 10-15 разів на секунду. Вдень фонтан працюватиме у звичайному режимі, а ввечері кияни зможуть подивитися світло-музичне шоу. Максимальна висота струменя фонтану становить 15 метрів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]