Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: На вимаганні хабаря правоохоронці затримали одного із заступників директора Департаменту транспорту КМДА

26 липня 2022 року, 23:27

На вимаганні хабаря правоохоронці затримали одного із заступників директора Департаменту транспорту КМДА. Про це мер Києва Віталій Кличко написав у своєму Telegram-каналі.

«Дякую за професійну і оперативну роботу правоохоронцям. Сьогодні ДБР спільно з прокуратурою міста затримало на вимаганні хабаря одного із заступників директора Департаменту транспорту. Міська влада і надалі готова співпрацювати з правоохоронними органами задля запобігання та боротьби з корупцією. Ми постійно передаємо матеріали внутрішніх аудитів КМДА і співпрацюємо з правоохоронцями», – додав Віталій Кличко.

Він зазначив, що поки хабарником займаються правоохоронні органи і триватиме розслідування, чиновник буде невідкладно відсторонений від виконання обов’язків.

«Прикро, що коли наші захисники б‘ються і гинуть за Україну, є ті, хто в тилу не працює на перемогу, а, як щур, краде у міста і у держави. Це – зрада і послаблення України. І особливо під час воєнного стану покарання за такі злочини має бути найсуворішим», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]