Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Наші велетні – княгиня Ольга та князь Володимир – відкрили головний фестиваль Барселони La Mercè (+фото)

22 вересня 2023 року, 23:24

Фігури-велетні – княгиня Ольга та князь Володимир – відкрили головний фестиваль Барселони La Mercè. Разом із ляльками – велетнями постатей місцевої історії та культури. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі. Він зазначив, що Київ, як місто-гість і учасник фестивалю, представляє в Барселоні самобутню культуру та давню історію України.

«Від імені Києва, України хочу привітати мешканців та гостей Барселони з початком Festes de la Mercè. Українська столиця рада бути цього року учасником головного фестивалю вашого міста. Ця подія важлива для нас. Київ має можливість представити в Барселоні самобутню культуру та давню історію України. За наше право бути вільними українцями у своїй незалежній державі й у великій європейській родині сьогодні віддають свої життя захисники та захисниці України. У страшній і несправедливій війні», – наголосив Віталій Кличко, виступаючи на церемонії урочистого відкриття фестивалю в міській раді Барселони.

Він подякував усім, хто підтримує і допомагає Україні.

Гості фестивалю також мають змогу побачити український танок і послухати українську музику – від фольклору до сучасної, відвідати майстер-класи митців та виставку робіт видатної української художниці Марії Примаченко. А також скуштувати українську кухню.

«Київ і Барселона протягом року зробили велику роботу, щоб глядачі та учасники фестивалю отримали чудові емоції, нові знання, відкрили для себе нові захоплення. Хочу щиро подякувати мерії Барселони за постійну підтримку нашого міста і за солідарність з українським народом у драматичний для нас час», – підкреслив мер Києва.

Він нагадав, що Барселона вже надала велику допомогу – пожежні авто і спорядження, електрогенератори, рятувальне і санітарне обладнання, гуманітарні вантажі. А також – прихистила українців, які рятувалися від війни. Та допомагає в лікуванні й реабілітації українських воїнів.

«І ми це цінуємо! Київ говорить: спасибі, Барселоно! Дякуємо за дружбу і партнерство», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]