Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Наступного року столиця розпочне комплексну модернізацію ЖКГ»

19 грудня 2018 року, 13:06

На утримання та модернізацію житлово-комунального господарства Києва у 2019 році заплановано майже десяту частину бюджету – 5,5 мільярда гривень. У столиці планують розпочати комплексну модернізацію системи ЖКГ. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час звіту про результати роботи міської влади у 2018 році, окреслюючи плани на наступний рік.

«На утримання та модернізацію житлово-комунального господарства заплановано 5,5 мільярда гривень. Уже наступного року перекладемо труби на найбільш аварійних ділянках тепломереж, які стали причиною проривів під час запуску опалення цього року», – сказав Віталій Кличко.

Так, старі трубопроводи будуть замінені на нові, з теплоізоляцією, що забезпечить відсутність тепловтрат. Термін безаварійного використання нових труб – 25-30 років.

«І ми завершуємо переговори з міжнародними фінансовими установами про допомогу в модернізації столичних тепломереж», – додав він.

Як зауважив міський голова, у 2019-му році місто продовжить впроваджувати програму тепломодернізації столичних будинків «70/30». До неї тепер матимуть можливість долучитися не тільки ті будинки, де створені ОСББ та ЖБК.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua