Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко отримав нагороду імені Артура Еша за мужність

21 липня 2022 року, 16:24

Мер Києва Віталій Кличко став лауреатом престижної нагороди імені Артура Еша за мужність, яку щорічно присуджує комітет ESPY Awards. Церемонія нагородження відбулася в Dolby Theatre в Лос-Анджелесі, США.

«Отримати цю нагороду – велика честь для мене. Переконаний, що це – визнання хоробрості і незламності українського народу, який відважно протистоїть російському агресору. Це нагорода кожного, хто захищає незалежність і свободу України. Українці показали, що не стануть на коліна. Ми вистоїмо і переможемо!» – прокоментував присудження нагороди Віталій Кличко.

Також він подякував усім партнерам та друзям, які допомагають та підтримують Україну.

Від імені Віталія Кличка, який перебуває в Києві і не зміг бути присутнім на церемонії, нагороду отримав американський актор Дуейн Джонсон.

Під час заходу організатори показали невеликий документальний фільм про Віталія Кличка.

Нагороду імені Артура Еша з 1993 року щорічно вручає американський спортивний канал ESPN (з 2017 року – телевізійна мережа ABC) в рамках ESPY Awards, престижної церемонії нагородження спортсменів. Нагороду імені Артура Еша присуджують спортсменам, які досягнули значних звершень і поза спортивною кар’єрою. В 1997 році її отримав Мухаммед Алі, в 2003 році – футболіст Патрік Тіллман, який загинув під час миротворчої місії в Афганістані, в 2009 році – Нельсон Мандела.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]