Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко перевірив готовність міської лікарні № 7 до роботи в разі надзвичайної ситуації та оглянув, як оновили приміщення медзакладу, що постраждало від обстрілів (+фото)

07 грудня 2022 року, 15:30

Мер Києва Віталій Кличко перевірив готовність міської лікарні № 7 до роботи в умовах надзвичайної ситуації у випадку відключення медзакладу від центрального електро- та водопостачання, системи опалення через обстріли російського агресора.

Також мер оглянув, як оновили приміщення медзакладу, що постраждало від російських ракетних обстрілів у березні цього року.

«Сьогодні ми перевіряємо готовність міської лікарні № 7 у Святошинському районі до роботи у випадку надзвичайної ситуації. А саме в умовах відсутності електроенергії, води, тепла через можливі обстріли енергетичної інфраструктури російським агресором. Лікарня підключена до електромережі. Наразі є два вводи підключень, що дає можливість перемикати електропостачання при збоях. Також лікарня забезпечена дизель-генератором, має запас палива. Також медзаклад придбав ємності на 8 тонн для зберігання палива, які дадуть можливість безперервної роботи лікарні на 7-10 днів у разі повного відключення електропостачання», – сказав Віталій Кличко.

Задля забезпечення резервного джерела теплопостачання у медзакладі здійснили роботи в резервній котельні, яка вже функціонує і підсилена дизель-генератором.

Щодо автономного забезпечення водою – на території лікарні є свердловина. Тривають ремонтні роботи з її розконсервування для незалежного джерела водозабору

«Все це дає можливість медзакладу працювати автономно у надзвичайній ситуації та надавати медичну допомогу мешканцям столиці. Сьогодні всі опорні лікарні столиці роблять все необхідне, аби налагодити автономну роботу, – додав мер Києва. – Лікарні №7 випала нелегка місія. По-перше, вона знаходиться найближче до передмість Києва, де на початку весни тривали бої. Тож усіх поранених спочатку везли сюди і надавали невідкладну допомогу. А потім уже доправляли в інші медзаклади міста. По-друге, лікарня у перші тижні війни теж постраждала від ракетного обстрілу сусіднього будинку в Святошинському районі. Внаслідок чого було пошкоджено частину будівлі медзакладу, в тому числі амбулаторно-консультативне відділення. Тому тут теж здійснювали оновлення приміщення».

На сьогодні завершені роботи із заміни вікон, монтажу дверних блоків, декоративної штукатурки стін, монтажу підвисних стель, замінили сантехніку, підлогу. Триває ремонт амбулаторно-консультативного відділення, який завершать в наступному році. Продовжили цього року і забезпечувати лікарню сучасним обладнанням. На початку року тут поставили кисневу станцію. Здійснили капремонт системи киснепостачання.

Також у медзакладі облаштували операційні зали та оновили кардіологічне і терапевтичне відділення. Для відкриття нового відділення для пацієнтів з гострими серцево-судинними захворюваннями лікарня отримала сучасний ангіограф, який закупило місто. Тож лікарня № 7 стала третім комунальним медзакладом столиці, що має ангіограф.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]