Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко перевірив, як наводять лад в районах Києва та як облаштовують новий сквер поблизу станції метро «Героїв Дніпра», де прибрали МАФи

31 травня 2023 року, 16:25

Мер Києва Віталій Кличко перевірив разом із главами РДА столиці та керівниками деяких комунальних підприємств, як наводять лад у районах столиці. А також оглянув, як тривають роботи з облаштування нового скверу поблизу станції метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі, де прибрали МАФи. Зокрема, Віталій Кличко відвідав кілька локацій у Подільському районі.

«Столична влада продовжує контролювати, як наводять лад у місті. Навіть в умовах війни ми дбаємо про благоустрій столиці та комфорт її мешканців. Сьогодні ми інспектуємо Подільський район. Особливу увагу звертаємо на виявлені звалища, занедбані захаращені території. Кожен голова району та керівники профільних служб відповідають за санітарний стан у районі і не повинні  допускати утворення антисанітарії. Незалежно від того, хто балансоутримувач – приватна чи комунальна структура. Керівництво району має зобовʼязати їх виконати свою роботу!» – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що столична влада через інспекторів з благоустрою системно перевірятиме та контролюватиме виконання цих завдань. На кожного, хто ігноруватиме виконання свої обов’язків, чекатиме відповідальність, зокрема штраф.

Мер Києва також перевірив, як тривають роботи на локації поблизу станції метро «Героїв Дніпра» в Оболонському районі. Департамент міського благоустрою нещодавно демонтував там 66 МАФів. Сьогодні на їхньому місці будують новий сквер з гарною і зручною інфраструктурою. Зокрема, на території скверу буде встановлена пергола, висадять сакури, дерева з ажурною кроною. Ввечері на головній алеї дерева будуть підсвічені. Зручним це місце буде і для маломобільних верств населення.

«Це системна робота міста, коли розчищаються та облаштовуються входи і виходи до станцій метрополітену. Адже підземні станції метрополітену є укриттями під час повітряних тривог. І важливо, щоб шляхи до них були вільними та безпечними», – підкреслив Віталій Кличко.

Мер столиці нагадав, що вже облаштовані зелені території на бульварі Миколи Міхновського, біля станції метро «Політехнічний інститут» та на вулиці Вишгородській –  теж на місцях, де демонтували МАФи. Також активно тривають роботи зі створення гарного громадського простору з озелененням біля станції метро «Шулявська».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]