Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко перевірив, як тривають роботи з оновлення парково-пішохідного мосту на Труханів острів

26 липня 2017 року, 18:45

Мер Києва Віталій Кличко проінспектував, як тривають ремонтні роботи з оновлення парково-пішохідного мосту на Труханів острів. Зокрема, здійснюються підготовчі роботи до ремонту мосту, який поєднує правий берег Києва та Труханів острів, а також на прилеглій до нього території. Оновлення планують завершити до кінця літа.

«Труханів острів – це перлина в самому серці столиці та важлива рекреаційна зона Києва. І наше завдання – облаштувати Труханів так, аби він приваблював якомога більше киян та гостей нашого міста», – зазначив Віталій Кличко.

Він розповів, що на пішохідному мосту вже почали облаштовувати дорожнє покриття, також на в’їздах на міст встановлять новітні конструкції, які обмежуватимуть заїзд транспорту. З боку мосту Фукса облаштували майданчик для паркування, з обох сторін пішохідного мосту встановили 4 сучасних підземних контейнери для сміття.

За словами керівника КК «Київавтодор» Олександра Густєлєва, також тривають роботи з ремонту тротуарів і підходів, маршових сходів, незабаром розпочнуть фарбування огородження мосту.

«Майже закінчено облаштування підпірної стінки і ремонт системи освітлення. До кінця літа ми плануємо завершити усі роботи», – розповів Олександр Густєлєв.

Раніше для підвищення рівня безпеки дорожнього руху при в’їзді на Труханів острів облаштували додаткові нерегульовані пішохідні переходи, встановили пристрої примусового зниження швидкості, а також нанесли відповідну дорожню розмітку.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua