Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко перевірив, як завершують капітальний ремонт дороги на вулиці Шумського в Дніпровському районі міста (+фото, відео)

16 травня 2023 року, 14:48

Мер Києва Віталій Кличко перевірив, як завершують оновлення дороги на вулиці Шумського в Дніпровському районі столиці. На вулиці, яку капітально не ремонтували понад 40 років, також асфальтують тротуари і облаштовують велосипедну доріжку.

«На фінішній прямій капітальний ремонт вулиці Шумського. Нині на проїжджій частини влаштовують верхній шар нового асфальтового покриття. Також ремонтують тротуари – їх викладають із ФЕМ (тротуарної бруківки). Асфальтують велосипедну доріжку. На вулиці вже облаштували нову систему освітлення з енергоощадними LED-ліхтарями. А також відремонтували систему дощової каналізації. Протяжність вулиці 622 м. Капітальний ремонт плануємо завершити наприкінці травня», – зазначив мер Києва.

Віталій Кличко підкреслив, що в сьогоднішніх дуже складних умовах столична влада продовжує оновлювати дороги нашого міста. Ремонтний сезон у розпалі. В березні відновили капітальні ремонти шести вулиць, які призупиняли через повномасштабне вторгнення російських варварів. Роботи на майже всіх об’єктах мають завершити вже цього року.

Загалом сьогодні капітальні ремонти та реконструкції тривають на 8-ми вулицях. Зокрема, на завершальному етапі й капремонт вулиці Гетьмана Скоропадського. Відновили капремонт Кільцевої дороги на ділянці від Одеської площі до вулиці Територіальної Оборони (колишня вул. Ватутіна). На магістралі була відсутня система дощової каналізації, тому там збудували новий колектор. Також встановили нову систему освітлення, облаштували зони паркування. Нині ремонтують тротуари, облаштовують велодоріжку.

У планах на цей рік закінчити капітальний ремонт вулиці Ентузіастів. І також протягом цього року основні роботи виконають на проспекті Івасюка.

Тривають ремонти на вулицях Татарській, Трускавецькій та Повітрофлотському проспекті.

Цього року розпочнуть і реконструкцію розв’язки на перетині вулиць Дегтярівської, Довженка та Теліги. Нині шляхопровід перебуває в аварійному стані.

Також цього року розпочнуть будівництво нового шляхопроводу на перетині вулиць Полярної та Богатирської. Реконструкція цієї розв’язки збільшить пропускну спроможність транспортного вузла й, за розрахунками проектувальників, зменшить затори у цій частині Оболоні.

Ремонт дороги на вулиці Шумського в Дніпровському районі столиці (фото – КМДА, Олексій Самсонов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]