Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Під час капітального ремонту на Південному мосту працівники «Київавтодору» використовують покращений тип асфальту, який витримує підвищені навантаження»

26 серпня 2016 року, 21:17

Під час капітального ремонту на Південному мосту працівники «Київавтодору» використовують покращений тип асфальту, який витримує підвищені навантаження. Основні ремонтні роботи на мосту завершать до 1 вересня та обмеження на проїзд на лівому березі будуть зняті. Лише на правому березі частково буде обмежено рух у напрямку вулиці Саперно-Слобідської, яку зараз ремонтують. Про це Київський міський голова Віталій Кличко заявив у інтерв’ю телеканалу «Київ».

«Полотно на Південному мосту у своїй конструкції має металеві елементи, на які кладеться шар асфальту. І щоб щороку не перекладати цей асфальт, ми робимо капітальний ремонт мостового полотна. Цього року працівники «Київавтодору» використовують новий тип асфальту на Південному мосту, який витримує підвищені навантаження», - наголосив Віталій Кличко.

За інформацією «Київавтодору», для ремонту дорожнього полотна на Південному мосту використовують литий асфальт (гусасфальт). Це найякісніше покриття, яке використовується на мостах і шляхопроводах, враховуючи їх навантаження. Мінімальна гарантія на таке покриття - 10 років, але, як зазначають у «Київавтодорі», світовий досвід показує, що литий асфальт служить набагато довше.

Віталій Кличко також зазначив, що на столичних пішохідних переходах встановлюється нове додаткове освітлення.

«Це, перш за все, безпека пішоходів та водіїв, яка є пріоритетом для нас. Ми також встановлюємо нові підвищені наземні переходи, які стають своєрідними бар’єрами для водіїв, змушуючи їх знижувати швидкість біля переходів. Ми робимо все для того, аби кожен водій і кожен пішохід почувалися безпечно на дорогах столиці», - підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua