Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко поговорив з мером Варшави та подякував за політичну підтримку і гуманітарну допомогу (+відео)

07 березня 2022 року, 14:04

Мер Києва Віталій Кличко поговорив з мером Варшави Рафалом Тшасковським та подякував за політичну підтримку і гуманітарну допомогу, яку його місто та Польща надають Києву й Україні. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі та опублікував коротке відео про спілкування зі своїм колегою.

«Сьогодні поспілкувався телефоном із мером Варшави Рафалом Тшасковським. Подякував за політичну підтримку, за гуманітарну допомогу, яку його місто та Польща надають Києву й Україні. За те, що приймають біженців, українських дітей та матерів, людей з інвалідністю», – зазначив Віталій Кличко.

Також мери міст обговорили можливу подальшу підтримку України та Києва.

«Я дякую за вашу допомогу, за те, що ви робите. За те, що приймаєте в Варшаві українських дітей, людей з інвалідністю, біженців. Я знаю, як багато гуманітарної допомоги ви надіслали нам. Ми це дуже цінуємо. Спасибі, що допомагаєте нам. Друзі пізнаються у складні часи, – сказав мер Києва у телефонній розмові із мером Варшави. – Я не знаю, коли ця війна скінчиться, бо ситуація складна. На сьогодні ми отримуємо все необхідне, що стосується гуманітарної допомоги. Щодо політичної підтримки – потрібен подальший тиск на Росію, а також надання озброєння українській армії – нашим захисникам, які героїчно обороняють сьогодні нашу землю».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]