Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко показав ще один оновлений сквер у центрі столиці (+відео)

02 липня 2021 року, 14:46

Мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook відео оновленого скверу в центрі міста – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами.

«Ще одна зелена зона столиці отримала нове життя. Місто оновило сквер у центрі Києва – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами. Там відремонтували покриття доріжок, підпірну стіну та сходи, встановили нові лави та урни, ліхтарі вуличного освітлення, виготовлені в стилі кінця ХІХ – початку ХХ століття. А також оновили фонтан, якому близько 120 років. Це, до речі, один із чавунних фонтанів, відлитих в 1899-1901 роках на київському заводі Олексія Термена. Увечері водограй підсвічується. У сквері здійснили озеленення та облаштували сучасну систему поливу», – повідомив Віталій Кличко у дописі до відео.

Загалом цього року, окрім парків та великих зелених зон, ремонти тривають, зокрема, у майже 40 скверах столиці. Наразі активні роботи здійснюють у скверах на вулицях Котельникова, Чорнобильській, Лятошинського, Ентузіастів, Зої Гайдай.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua