Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав віце-президенту Єврокомісії Жозепу Боррелю наслідки ранкової російської атаки на Київ (+фото)

07 лютого 2024 року, 18:42

Мер столиці Віталій Кличко зустрівся в столиці з Високим представником ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки, віце-президентом Єврокомісії Жозепом Боррелем. Віталій Кличко показав йому наслідки ранкової російської атаки на Київ та наголосив на гострій необхідності подальшої допомоги Україні системами ППО, озброєнням та боєприпасами. Про це мер столиці повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Зустрівся з Високим представником ЄС з питань закордонних справ і політики безпеки, віце-президентом Єврокомісії Жозепом Боррелем, який перебуває в Києві. Та показав йому наслідки ранкової російської атаки на столицю України. Побували біля будинку в Голосіївському районі, де пошкоджені кілька поверхів 18-ти поверхового житлового будинку. Тут загинули четверо мирних киян та майже 40 людей постраждали. У спілкуванні з паном Боррелем я наголосив на гострій необхідності подальшої допомоги Україні. Системами ППО, озброєнням, боєприпасами. Оскільки росія продовжує варварські обстрілювати цивільну інфраструктуру і житло українців, вбивати мирних людей. І агресор сам не зупиниться. Партнери повинні розуміти всю серйозність моменту. І для мирного майбутнього Європи в тому числі. Жозеп Боррель запевнив, що ЄС продовжить підтримувати і допомагати Україні», – написав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]