Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як мешканці столичного зоопарку рятуються від спеки

30 червня 2021 року, 14:20

Мешканців київського зоопарку рятують від спеки водними процедурами. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook і оприлюднив коротке відео з Київзоо.

«Друзі! Від спеки, що накрила столицю, рятуються, як можуть, не тільки кияни, а й мешканці столичного зоопарку. Про самопочуття та настрій звірів дбають всі співробітники Київзоо. Так, наприклад, слон Хорас полюбляє щоранку приймати душ. І його зазвичай купає сам директор зоопарку Кирило Трантін. Поки Хорас наминає за обидві щоки моркву, його рясно обливають водою зі шлангу», – написав Віталій Кличко.

Він зазначив, що такі ж спа-процедури роблять і парі антилоп Нільгау – Маліку та Мушці. Вони, до речі, днями стали батьками. Малечу поки не купають, а от дорослі антилопи із задоволенням ласують свіжою зеленню, стоячи під струменями води.

«А в капібар Торі та Хуліо – справжній курорт. Вони мають свій невеличкий ставок, у якому ласують яблуками і приймають ванни. У сіамангів Патріка і Тіси та їхнього сина Тедді теж є порятунок від спеки – їхній вольєр обладнали спеціальною зрошувальною системою. За всіма процедурами звірів із цікавістю спостерігають маленькі та дорослі відвідувачі зоопарку, яких, навіть у спекотні дні, немало», – розповів Віталій Кличко.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]