Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як ремонтують Борщагівський шляхопровід (+фото, відео)

06 серпня 2019 року, 10:19

Мер Києва Віталій Кличко опублікував у соціальній мережі Facebook відео, де показав, як ремонтують Борщагівський шляхопровід, що на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса.

«Літо – найгарячіша пора для дорожників. Бо це – активна фаза ремонту доріг, проїздів, мостів і шляхопроводів. У числі інших об’єктів у столиці триває ремонт шляхопроводу на перетині проспектів Комарова та Леся Курбаса. Шляхопровід, що з моменту здачі в експлуатацію в 1967 не зазнавав капітального ремонту, перебував уже в аварійному стані. Тому потребував невідкладного оновлення. Роботи видалися масштабними: ремонт опор, несучих конструкцій, мостового полотна автопроїздів, трамвайної частини та тротуарів», – зазначив у дописі до відео Віталій Кличко.

На початок серпня вже виконані роботи з бетонування монолітної плити трамвайної частини на двох прогонах та частково автомобільного проїзду.

Сьогодні дорожники продовжують роботи із заміни балок, армування та демонтажу тротуарних блоків. Паралельно тривають роботи зі зварювання трамвайних рейок для їх подальшого монтажу.

«Уже наприкінці вересня плануємо відновити трамвайний рух. До кінця 2019 року відновимо і рух авто оновленою частиною шляхопроводу. А з весни 2020 року розпочнуться роботи на протилежній частині шляхопроводу», – зазначив мер Києва.

Ремонт Борщагівського шляхопроводу

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]