Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко показав, як у столиці сортують сміття (+фото, відео)

25 жовтня 2019 року, 13:17

Мер Києва Віталій Кличко показав, як у столиці сортують сміття. На відео, що мер опублікував на своїй сторінці у Facebook, показано, як збирають і де сортують «сухі» побутові відходи.

«Столиця втілює проект із роздільного збору відходів. У місті вже встановили близько 2900 контейнерів КП «Київкомунсервіс» для збору сухої фракції відходів. Кияни часто цікавляться, куди вивозять сортоване сміття? Такі відходи комунальники транспортують спецмашинами на сортувальні лінії», – зазначив Віталій Кличко у дописі до відео.

На таких лініях зі сміття вилучають ресурсоцінні компоненти, що потраплять на переробку, а не на полігон, і будуть використані як вторинна сировина.

«Я вдячний свідомим киянам, що сортують побутове сміття і користуються спецконтейнерами для його роздільного збору. Тільки протягом третього кварталу цього року на сортувальні лінії в столиці було вивезено 30,8 тисяч кубометрів відходів з контейнерів-сіток», – додав Віталій Кличко.

Сортування сміття

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]