Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Поліція затримала вандалів, які завдали шкоди «Замку Річарда», що на Андріївському узвозі»

13 липня 2020 року, 17:33

Поліція затримала вандалів, які завдали шкоди «Замку Річарда», що на Андріївському узвозі. Відео з місця подій мер Києва Віталій Кличко опублікував на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! На жаль, все ще є люди, які не люблять наше місто і знищують його красу. Буквально щойно в районі вулиці Боричів Тік поліція затримала двох вандалів, які завдали шкоди «Замку Річарда», що на Андріївському узвозі. Молодики хотіли «заробити» грошей, обдираючи мідні листи з даху будівлі. Поцупити не встигли, їх упіймали по гарячих слідах. Імовірно, що це ті ж «діячі», які кілька місяців тому подібним чином спотворили огорожу Андріївської церкви», – написав Віталій Кличко.

 

Мер Києва зауважив, що наразі поліція чекає на власників «Замку Річарда» або представників, адже будівля перебуває у приватній власності, аби зафіксувати претензії потерпілої сторони.

«Переконаний, вандали повинні понести відповідальність за законом. А також – відпрацювати на благо міста. Обсяг громадських робіт ми забезпечимо. Як це було у випадку з вандалом на Алеї художників!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]