Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко повідомив, як столиця готується до нової хвилі коронавірусу

23 вересня 2021 року, 20:21

Столичні лікарні підготувалися до нової хвилі пандемії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

«Столичні лікарі забезпечені усім необхідним. Є в достатній кількості і засоби захисту, і необхідні ліки. Місто, фактично самостійно, підготувало понад 4100 ліжок, 98 відсотків з яких забезпечені киснем. Якщо буде необхідно, ми готові розгорнути додаткові ліжка. Бо кожне ліжко – це врятоване життя. В столиці сьогодні також є 490 апаратів штучної вентиляції легень. Тобто, ми готові до найгіршого сценарію. Але робимо все, щоб його не допустити», – наголосив Віталій Кличко.

Він також нагадав, що місто продовжує підтримувати медичних працівників столиці, виплачуючи їм надбавку до заробітної платні.

«Бо ми повинні підтримувати тих, хто рятує здоров’я і життя киян. Щодня наражаючи на небезпеку своє життя», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]