Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко представив нового очільника Дніпровського району

18 травня 2016 року, 15:36

Мер Києва Віталій Кличко представив нового очільника Дніпровського району Петра Онофрійчука і вручив йому посвідчення голови Дніпровської райдержадміністрації.

«Хочу представити Петра Онофрійчука – людину досвідчену і в господарстві, і в управлінні, військового. Я сподіваюсь, що ваші навички і життєвий досвід ви зможете на 100% використати на благо розвитку району, – підкреслив Віталій Кличко. – Хочу привітати вас зі вступом на посаду. Щиро бажаю вам успіху, адже від вашої ефективної роботи залежить наш спільний успіх. Сподіваюсь, найближчим часом ми зможемо побачити результати вашого управління районом», – зазначив мер.

Новий очільник зауважив, що докладе всіх зусиль, щоб поліпшити і ситуацію в районі, і життя його мешканців.

Віталій Кличко також подякував колишньому голові Дніпровської РДА Ярославу Горбунову за роботу. І побажав, щоб він і надалі працював як депутат Київради задля розвитку району і вирішення проблем його мешканців.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua