Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко презентує проект Capital English for Police

26 березня 2016 року, 12:41

У понеділок, 28 березня, мер Києва Віталій Кличко разом із заступником Голови Національної поліції України Костянтином Бушуєвим і керівником Головного управління Національної поліції в місті Києві Андрієм Крищенком презентують проект Capital English for Police.

Столична влада у вересні 2015 року запустила проект безкоштовних курсів англійської мови Capital English, який користується великою популярністю у киян. І тепер у рамках кампанії з масового вивчення англійської мови київська адміністрація поширить проект і на Національну поліцію з метою поліпшення рівня англійської працівників усіх ключових підрозділів поліції у Києві.

Проект Capital English for Police розпочинається в рамках пілоту – річного курсу англійської мови для Служби 102. Для правоохоронців було розроблено спеціальну програму навчання з урахуванням специфіки їхньої роботи.

 

Захід розпочнеться о 15:00 у Головному управлінні Національної поліції в місті Києві (вул. Володимирська, 15, вхід з боку Михайлівської площі).

 

Акредитація триває до 19:00 27 березня за телефонами: 202-74-33, 202-74-88 або е-mail: press.klichko@gmail.com

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua