Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав комунальників: Київ вистояв і цей рік варварської війни, і цю складну зиму, зокрема, і завдяки нашим комунальникам (+фото, відео)

19 березня 2023 року, 14:09

Мер Києва Віталій Кличко зворушливим відео привітав працівників житлово-комунального господарства столиці з професійним святом. Відеопривітання Віталій Кличко оприлюднив у своєму Telegram-каналі.

У відео він показав, як столичні комунальники з перших днів повномасштабного вторгнення російських варварів забезпечували життєдіяльність Києва.

«Сьогодні професійне свято відзначають працівники житлово-комунального господарства. Переконаний, всі кияни вдячні нашим комунальникам за їх працю, професіоналізм та сміливість, за відданість своєму місту. Навіть у найгарячіші перші місяці широкомасштабної війни в Києві щодня прибирали вулиці й двори, вивозили сміття. Не припиняли постачання води й тепла, утримували дороги, доглядали зелені території. І робили це працівники ЖКГ обмеженими силами, бо частина фахівців у лютому 2022 року пішли захищати Україну», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що після атак ворога на критичну інфраструктуру столиці комунальні служби не припиняли оперативно відновлювати пошкоджені об’єкти, повертаючи киянам життєво важливі послуги. На жаль, іноді ціною власного життя. Бо працювали і під обстрілами, і одразу після них – коли ще все палало.

«Переконаний, Київ вистояв і цей рік варварської війни, і цю складну зиму, зокрема, і завдяки нашим комунальникам. Зі святом усіх працівників житлово-комунального фронту! Слава Україні!» – підкреслив у дописі до відео Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]