Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав Ліну Костенко з днем народження

19 березня 2016 року, 10:44

Мер Києва Віталій Кличко привітав відому українську письменницю та поетесу Ліну Костенко з днем народження.

«Сьогодні свій день народження відзначає Ліна Костенко – геніальна українська поетеса, совість і символ української нації, моральний авторитет. Її гостре перо правдиво і без прикрас зображує нашу дійсність, в її поезії – і жахіття війн та катастроф, і безмежне кохання та велика любов до України», – зазначив Віталій Кличко.

Мер зауважив, що у багатьох своїх творах Ліна Костенко закликає українців не бути байдужими, прокинутися і діяти – «зробити щось, лишити по собі», боротися за свою державу і мову, за кращу долю для нашого народу.  

«Я бажаю Вам миру, міцного здоров'я і довгих років життя, творчої наснаги та оптимізму. І щоб Ви незабаром побачили ту Україну, про яку мрієте, – незалежну, мирну, сильну, щасливу і заможну», – зазначив Віталій Кличко у привітанні.   

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]