Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав Сергія Сікорського з днем народження та запросив улітку до Києва на відкриття пам’ятника його знаменитому батьку

01 лютого 2019 року, 10:44

Мер Києва Віталій Кличко привітав Сергія Сікорського – сина всесвітньо відомого авіаконструктора, українця Ігоря Сікорського, з днем народження і запросив улітку відвідати Київ та церемонію відкриття пам’ятника його знаменитому батьку.

Віталій Кличко зазначив, що пам’ятник Ігорю Сікорському встановлять цього року біля аеропорту, який перейменували на його честь (колишній аеропорт «Жуляни», тепер – аеропорт ім. Ігоря Сікорського).

Також мер Києва зауважив, що влада столиці звернулася до Міністерства оборони щодо передачі на баланс міста садиби Сікорських на Ярославовому валу.

«Як тільки це питання буде вирішене, ми відреставруємо будинок, в якому жив ваш батько, і в дворі якого була запущена перша в світі авіамодель вертикального злету, – зазначив Віталій Кличко. – Ми шануємо пам’ять вашого батька, великого українця, який здійснив прорив у світовому авіабудуванні», – підкреслив Віталій Кличко.

1 лютого Сергію Сікорському – найстаршому з чотирьох синів всесвітньо відомого авіаконструктора Ігоря Сікорського, виповнилося 94 роки. Він народився в Нью-Йорку, довгий час займався налагодженням виробництва гелікоптерів, був одним із керівників заснованої батьком американської корпорації Sikorsky Aircraft, що виготовляє гелікоптери. Сьогодні він на пенсії, але залишається консультантом корпорації. Також досі продовжує літати пілотом на спортивних літаках.

Україну Сергій Сікорський відвідував у 2007 році на запрошення тодішнього Президента Віктора Ющенка, а організував поїздку Віталій Кличко, який особисто знайомий з Сергієм Сікорським.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]