Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав українських захисників з Днем Збройних сил України

06 грудня 2018 року, 12:04

Мер Києва Віталій Кличко перед початком засідання Київської міської ради привітав українських захисників із Днем Збройних сил України.

«Перш за все хочу привітати українських захисників, наших воїнів із Днем Збройних сил України! Українська армія загартовується, відстоюючи свободу і цілісність нашої держави. Професійно формується і вчиться, демонструє відвагу і незламність духу. Ми поважаємо наших воїнів і вдячні кожному з них за мирне життя на вулицях наших міст, за можливість будувати майбутнє нашої країни», – зазначив мер.

Він нагадав, що перед минулим засіданням у залі Київради встановили прапор Військово-морських сил України на знак підтримки українських моряків, які перебувають у полоні в Росії, та для привернення уваги світу до піратських і диких дій Російської Федерації.

«Ми вимагаємо повернути наших моряків, захоплених Росією в полон, і українські військові судна. Сьогодні прапор ВМС вивішено і на флагштоку біля Київської міської держадміністрації», – додав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua