Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко привітав українців з Днем Конституції: Російські вбивці та окупанти намагаються нас сьогодні позбавити права на основні принципи, закріплені в Конституції України

28 червня 2022 року, 14:55

Мер Києва Віталій Кличко привітав українців з Днем Конституції.  Привітання Віталій Кличко оприлюднив у своєму Telegram-каналі.

«Сьогодні важливий день для нашої державності – День Конституції України, Основного закону, який гарантує українцям право на життя, самоідентичність та самовизначення. Право на те, чого російські вбивці та окупанти намагаються нас сьогодні позбавити», – наголосив Віталій Кличко.

Він нагадав, що цінність демократії, прав та свобод людей, верховенства закону вперше було закріплено ще в Конституції Пилипа Орлика в 1710 році. Саме в той рік, коли росія починала чергову війну.

«Як і тоді, варвари прагнуть крові та чужих земель. А ми – миру, державності та свободи. І ми знову боремось за найцінніше – свою незалежність і волю. І ми переможемо! Слава Україні!» – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]