Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко про дописи у ЗМІ: «Я на роботі і почуваюся добре»

14 січня 2020 року, 12:54

Мер Києва Віталій Кличко перебуває на робочому місці – у Київській міській державній адміністрації, де триває нарада щодо ліквідації пошкоджень на тепломагістралі на вулиці Антоновича. Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Друзі! Дякую всім, хто турбувався про моє здоров’я! Я в нормі. А тим, хто розповсюджував чутки, зазначу: фантазуйте краще про щось своє особисте. Бо не думав, що звернення до лікаря може викликати таку хвилю легенд», – написав мер столиці.

Він підкреслив, що наразі перебуває на робочому місці.

«Так, у лікарні я був. Так, зробили деякі маніпуляції. Нічого екстраординарного. З робочого ритму не випадав. І зараз на роботі. Нарада щодо ліквідації пошкоджень на тепломагістралі на вулиці Антоновича. Рух транспорту там плануємо відновити до завтрашнього вечора. Так що, здоров’я всім! І психічного, зокрема!» – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]