Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко разом із киянами відкрив пам'ятник Олені Телізі

25 лютого 2017 року, 13:42

Київський міський голова Віталій Кличко разом із киянами, представниками уряду та духовенства відкрив пам'ятник учасниці українського визвольного руху, поетесі Олені Телізі на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр».

«Сьогодні ми знаходимося на місці страшної трагедії, місці, яке стало одним із символів злочинів проти людяності. Важливо пам’ятати що тут сталося, шанувати пам’ять про безневинних жертв і зберегти її для наступних поколінь. Зберегти як нагадування: такого не повинно повторитися!» - зазначив Віталій Кличко під час церемонії відкриття пам'ятника.
Мер столиці зауважив, що минулого року Київ та Україна на гідному рівні провели заходи із вшанування пам'яті жертв Бабиного Яру до 75-ої річниці трагедії.

«Сьогодні ми вшановуємо пам'ять та відкриваємо пам'ятник громадсько-політичному діячу, учасниці українського визвольного руху, поетесі Олені Телізі. І в її особі ми вшановуємо усіх українських патріотів, які боролися і віддали свої життя за незалежну Україну», - підкреслив Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що пам'ятник встановлений коштом столичної  громади, і його вартість - близько 8 млн гривень.
«І хочу запевнити: зобов’язання, яке взяв на себе як мер Києва, я маю намір виконати. Тут за кілька років буде зведений Меморіал пам’яті жертв Бабиного Яру. Пам’яті всіх безневинно загиблих, - розповів Віталій Кличко. - Ми працюємо над концепцією меморіалу, над збором коштів благодійників на його спорудження. І історичну пам’ять про трагедію світового масштабу буде вшановано і збережено», - наголосив мер Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]