Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко розповів про свої улюблені місця в Києві

28 травня 2023 року, 16:55

Мер Києва Віталій Кличко розповів про свої улюблені локації в столиці. А також згадав про свої юнацькі роки в Києві. Розповів Віталій Кличко про це в інтерв’ю телеканалу «Київ», присвяченому Дню міста.

«Мій батько був військовим і родина жила в багатьох різних містах. До Києва ж ми переїхали, коли мені було 14 років. І Київ мене дуже вразив – таке велике місто! Тут у мене зʼявилося багато нових друзів, нових вражень. Я дуже цікавився історією столиці. І в юному віці почав працювати екскурсоводом, щоб розповідати людям про наше чудове місто», – розповів Віталій Кличко.

Він також назвав свої улюблені місця в Києві, зокрема, й ті, які протягом останніх років створили чи відремонтувати та оновили.

«Мені подобається весь Київ. Подобається енергетика міста, його люди. Звичайно, є особливо улюблені місця. Це, наприклад, парк «Наталка» – один із найкращих парків Європи. Володимирська гірка – історичне місце столиці, яке ми дуже гарно оновили. Я знаю, що попереду ще багато завдань для перетворень в нашому місті. Дуже багато роботи і планів, які ми продовжимо втілювати», –  зазначив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]