Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко роз’яснив нові правила користування магазинами та аптеками

23 березня 2020 року, 12:27

Мер Києва Віталій Кличко роз’яснив нові правила користування магазинами та аптеками. Про це мер заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Так, у магазинах та аптеках запроваджуємо додаткові обмеження за кількістю відвідувачів. У приміщеннях має перебувати один покупець на 10 квадратних метрів площі магазину. Власники магазинів та аптек повинні дотримуватися цих обмежень. А також – забезпечити виконання всіх раніше запроваджених протиепідемічних заходів», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що доставка продуктів харчування, ліків, а також усіх необхідних товарів та засобів буде здійснюватися до магазинів, аптек, лікарень та інших установ соціальної сфери у звичайному режимі.

«Соціальні працівники міста продовжують роботу із забезпечення продуктами та іншими необхідними речами самотніх киян похилого віку та паліативних хворих», – додав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]