Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сьогодні Київрада має внести зміни до 11 міських цільових програм на цей рік і на наступний

12 грудня 2024 року, 12:18

Сьогодні Київрада має підкоригувати заходи 11 міських цільових програм на цей рік і на наступний. Зокрема, йдеться про «Захисника Києва», про програми освіти, медицини, культури, екології, «Київ цифровий». Про це мер столиці Віталій Кличко заявив на початку засідання Київради.

«Зокрема, йдеться про збільшення коштів на програму «Захисник Києва», як я говорив минулого засідання, до 5 млрд грн. Це в межах ухваленого бюджету–2025. Нагадаю, це кошти тільки на матеріальне забезпечення військових частин наступного року. Тому – не фінальна сума. І ми будемо шукати можливості для її збільшення, щоб спрямовувати більше коштів на підтримку військових підрозділів. А також на виплати Захисникам, Захисницям та їхнім родинам. На житло та реабілітацію, на інші потреби наших воїнів та ветеранів. Загалом сьогодні ми повинні внести зміни до 11 міських цільових програм. Окрім «Захисника Києва», йдеться про освіту, а саме кошти на харчування дітей. Медицину – на забезпечення медичним транспортом та спецтранспортом лікарень. А також про програми освіти, культури, екології, «Київ цифровий». Та інші важливі програми, що дають змогу нам фінансувати відповідні галузі міського господарства», – розповів Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]