Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Сьогодні відправляємо бійцям на Харківщину вкрай необхідне оснащення

13 травня 2024 року, 16:16

Київ відправляє бійцям на Харківщину в якості благодійної допомоги вкрай необхідне оснащення: 150 fpv-дронів, 4 квадрокоптери Mavic, системи РЕБ. Також найближчими днями на фронт надійде нова партія допомоги від столиці. Про це мер Києва Віталій Кличко повідомив у своєму Telegram-каналі.

«Із того, що терміново назбирали і сьогодні відправляємо в якості благодійної допомоги Захисникам, зокрема 57 мотопіхотній бригаді, яка б’ється під Вовчанськом, – 150 fpv-дронів, 4 квадрокоптери Mavic, 1 систему РЕБ. Іншим підрозділам під Харків теж сьогодні вирушають 5 систем РЕБ. А найближчими днями передамо ще 350 fpv-дронів. Це те, що ми придбали–залучили за небюджетні кошти. Що стосується допомоги громади: 92 бригаді з бюджету міста нещодавно виділили 97 мільйонів гривень на придбання необхідної бійцям автомобільної техніки та БПЛА. Все вже закупили. Спорядження найближчими днями вирушить до Захисників», – написав Віталій Кличко.

Він також повідомив, що завтра, 14 травня, Київ передасть 411 Окремому батальйону авіаційних комплексів техніку, яку закупили за кошти бюджету столиці. Зокрема, 33 автомобілі Пікап, 12 систем РЕБ, 50 антен для роботи БПЛА. На це місто виділило 51 мільйон гривень. Батальйон сьогодні тримає оборону на Донбасі, Запорізькому і Херсонському напрямках.Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]