Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інвестиційна комісія оголосила про початок конкурсів по залученню інвесторів до реалізації міських проєктів

13 травня 2024 року, 16:44

На Офіційному порталі Києва оприлюднено оголошення про початок трьох конкурсів із залучення інвесторів до реалізації міських проєктів. Йдеться, зокрема, про облаштування зони активних розваг і зони відпочинку у Святошинському районі та будівництво паркінгу на вулиці Шовковичній, 39/1 – в Печерському. Про це повідомляє Департамент економіки та інвестицій КМДА.  

Оголошення містять інформацію про об’єкти інвестування, замовників проєктів, основні умови інвестиційних конкурсів, а також умови укладання договорів з переможцями конкурсів. 

Пакети документів для участі в інвестиційному конкурсі – заявку на участь в інвестиційному конкурсі, документи до неї та конкурсні пропозиції – має подавати робочій групі в Департамент економіки та інвестицій особа, яка виявила намір взяти участь в інвестиційному конкурсі, або уповноважена особа. 

Департамент економіки та інвестицій КМДА наголошує на необхідності уважно ознайомитись з умовами оголошених конкурсів. Прийом пакету документів триває протягом 30 днів із дня оголошення інвестиційного конкурсу. Строк його проведення починається з дня, наступного за днем оприлюднення відповідного оголошення. 

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями учасників та визначення переможців відбудеться під час засідання постійно діючої комісії по залученню інвесторів до реалізації міських проєктів. Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]