Віталій Кличко: «Ті чиновники, які ігноруватимуть звернення киян щодо надання неякісних житлово-комунальних послуг, будуть звільнені»

20 квітня 2017 року, 11:59

Ті чиновники, які ігноруватимуть звернення киян щодо надання неякісних житлово-комунальних послуг, будуть звільнені. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко на засіданні Київради.

«Кияни незадоволені роботою ЖЕКів. І я вже говорив: тільки за останній місяць на гарячу лінію 1551 надійшло майже 300 звернень щодо непрофесійної роботи працівників ЖЕКів», – сказав Віталій Кличко.

Він нагадав, що вже звільнили 12 керівників ЖЕКів за ігнорування звернень від киян.

«І, наголошую: ті, хто не реагує на звернення людей, не працює так, як треба – будуть звільнені», – додав Київський міський голова.

Мер підкреслив, що столична влада не лише виділяє кошти комунальникам, щоб вони надавали якісні послуги, а й не буде панькатися з тими, хто не може ці кошти ефективно і з користю для киян використати. 

 «Я попередив профільних заступників і керівників районів і комунальних підприємств, що вони відповідають за якість послуг, які отримують кияни», – сказав Віталій Кличко.

Він також наголосив, що столична влада отримує численні звернення від киян про те, що «вириють яму в дворі, закінчать роботи ремонтні, а траншеї так і залишаються», – зазначив мер. Віталій Кличко поінформував, що доручив главам районів перевірити всі місця розриття, де «Київенерго» здійснювало ремонтні роботи тепломереж і проконтролювати, чи ліквідувало їх підприємство, чи покладений там асфальт і чи облаштована територія.

«Київенерго» має надати карту з позначенням усіх місць, де відбувалися ремонти. Щоб не було виритих у дворах і на тротуарах ям, які залишили людям у «подарунок», – сказав Віталій Кличко. Мер Києва звернувся до депутатів «Київради» аби вони теж долучилися до контролю за вирішенням цієї проблеми в своїх округах і за потреби зверталися до глав районів.

Портал працює у тестовому режимі, відгуки та пропозиції щодо роботи Порталу надсилайте на: support.web@kyivcity.gov.ua