Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Цього року оновимо асфальт і впорядкуємо територію на 800 об’єктах – у дворах і міжквартальних проїздах»

15 серпня 2019 року, 11:54

Мер Києва Віталій Кличко показав, як у столиці ремонтують двори і міжквартальні проїзди. Відео він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«У столиці триває ремонт не тільки доріг, а й дворів і міжквартальних проїздів. На їх оновлення з бюджету міста цього року виділили майже півмільярда гривень. Перекладуть асфальт і впорядкують територію більше ніж на 800 об’єктах. Сьогодні роботи в розпалі. Наприклад, у Дарницькому районі вже відремонтували 65 об’єктів із запланованих 84. Чимало київських дворів, зокрема, на Троєщині, не ремонтували відколи здали житлові будинки в експлуатацію», – підкреслив Віталій Кличко.

Він також зазначив, що на ділянках, де мережі в аварійному стані, їх теж перекладають.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua