Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: У Києві розпочинають підключати до тепла лікарні, школи та дитсадки

09 жовтня 2023 року, 17:15

У Києві розпочинають підключати до тепла об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки, – за заявками їхніх керівників. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив в ефірі телеканалу «Київ».

«Столиця розпочала підключати до тепла об’єкти соціальної інфраструктури – лікарні, школи, садки, – за заявками їхніх керівників. Щодо комунальної сфери, житлових будинків, – ми орієнтуємось на погоду, щоб раціонально витрачати тепло. Коли три доби середньодобова температура опускатиметься нижче +8 градусів із подальшим прогнозом на похолодання, розпочнемо підключати і комунальні будівлі. Тоді ж – за їх заявками – й будинки ОСББ, ЖБК, відомчі», – повідомив Віталій Кличко.

Він зазначив, що на сьогодні місто виконало всі заплановані й необхідні для старту опалювального сезону роботи. Близько сотні котелень столиці забезпечені можливостями оперативного переключення на роботу від генераторів. Таку ж можливість сьогодні мають 150 бюветних комплексів. Також місто придбало 23 мобільних пересувних котельні, які, в разі необхідності, забезпечать на певний період теплом медичні заклади, школи та садки, пункти обігріву.

Продовжують у Києві й відновлення пошкодженого чи зруйнованого минулої зими обладнання на об’єктах критичної інфраструктури. Віталій Кличко нагадав, що столиця виділила на ці потреби близько мільярда гривень, і до кінця року заплановані ремонти виконають.

Також від початку року у столиці замінили понад 60 км тепломереж. Готуючись до зими, зокрема в межах гідравлічних випробувань, усунули понад 3 тисячі пошкоджень на мережах.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]