Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «У Києві триває заміна старих в’їзних знаків у місто на нові, із символами української столиці»

30 березня 2018 року, 20:36

У Києві триває заміна старих в’їзних знаків у місто на нові, кожен із яких символізуватиме якусь особливість нашої столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

Він нагадав, що минулого року встановили новий знак на Бориспільському шосе, яке веде з аеропорту «Бориспіль» до столиці.

«Кожен, хто заїжджає зі сторони Борисполя, може побачити 3-метрові букви «Київ» та силует захисника нашого міста – Архистратига Михаїла», – сказав Віталій Кличко.

Він зауважив, що на в’їзді до різних міст світу розташовані символи цих населених пунктів. Зокрема, в Берліні – Ведмідь, в Бремені – велика скульптура Бременських музикантів. Водночас, додав Віталій Кличко, коли заїжджаєш до Києва, бачиш лише невеличкі таблички з написом назви міста.

«Тому ми вирішили встановити в’їзні знаки із символами нашого міста», – сказав Київський міський голова.

Мер підкреслив, що один із символів Києва – княгиня Ольга. Її силует, висотою 18 метрів, буде розміщено на в’їзді до Києва з Житомирської траси.

«В’їзні знаки – це одна з візитівок нашого міста для тих, хто приїздить автотранспортом до Києва», – додав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua