Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «У Києві вже 82 хворих на коронавірус. Двоє вилікувалися»

29 березня 2020 року, 11:53

Вже 82 особи в Києві мають підтверджений діагноз захворювання на COVID-19. Про це мер столиці Віталій Кличко написав на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook. 

«Сьогодні вранці ми отримали від Державної установи «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» ще 8 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», – зазначив Віталій Кличко. 

Він повідомив, що захворіли – 4 жінки віком від 20-ти до 40 років та 11-ти річна дівчинка. І троє чоловіків – від 33-ох до 40 років.  Серед них – лікар приватної клініки, що оглядав інфіковану пацієнтку, яка прибула з-за кордону.

Шестеро киян, які захворіли, – на самоізоляції, лікуються вдома під контролем лікарів.  По одному пацієнту госпіталізовані в Олександрівську лікарню та клінічну лікарню номер 4.

«З позитивного – двоє киян, що мали захворювання на COVID-19, вилікувалися, їх виписали з Олександрівської лікарні», – підкреслив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua