Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «У парламенті зареєстрований альтернативний законопроект про столицю»

23 вересня 2019 року, 13:05

У Верховній Раді зареєстрований альтернативний законопроект про столицю. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час прес-конференції в Києві.

«Ми запропонували альтернативний законопроект про столицю (проект закону про внесення змін до Закону України «Про столицю України – місто-герой Київ» 2143-1 від 19.09.2019), що вже зареєстрований у Верховній Раді. Там чітко прописано, що у киян має залишитись право обирати владу в своєму місті. І ця влада повинна бути підзвітною і відповідальною виключно перед киянам, а не призначатися згори», – сказав Віталій Кличко.

Як зауважив мер Києва, незалежно від того, чи це законопроект від провладної більшості чи альтернативний, обидва проекти мають бути представлені на громадське обговорення, дискусію з експертами і тільки після цього виноситися на голосування в парламенті.

«А не з турбореактивністю проголосувати, а потім читати, що ж ухвалили в підсумку. Кияни мають знати, які у них права. І ні в якому разі ніхто не повинен позбавляти мешканців столиці права обирати владу міста», – додав він.

Віталій Кличко нагадав, що у законопроекті про столицю, що підготували депутати від провладної більшості та наразі обговорюють у ЗМІ, немає нічого спільного з принципами самоврядування чи децентралізації.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]